«Знедолені? Нездоланні!» – книга історій переселенців

499

Сьогодні, 30 березня, о 16.00 відбудеться презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», що видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика. Про це йдеться на сайті наукової установи.

«Сотні тисяч переселенців розпорошилися по українській землі – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли в їхньому житті, а й стали прикладом для інших – зневірених.  Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства», – зазначають ініціатори створення цього проекту.

У презентації-обговоренні візьмуть участь: керівник проекту, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, Світлана Єременко, а також герої та автори книги – переселенці з Криму та Донецька.

Місце проведення: Київ, коворкінг «1900», вулиця Хмельницького, 32, (за оперним театром).

 

SHARE