Владика Климент: «Моє затримання на кримському кордонні нагадує ситуацію з Джемілєвим, Чубаровим та Шукурджієвим»

1493

«Російськи прикордонники» відпустили мене після того як годину протримали на пункті пропуску. «Прикордонники» забрали паспорт, не задавали жодних питань, не пояснили причини затримання», – про це ІА «Голос Криму» повідомив архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

«Така поведінка «прикордонників» мені нагадує ситуацію, що відбувалась навколо Джемілєва, Чубарова, Шукурджієва, адже вони свого часу мали такі ж проблеми на кордоні, а тепер вони не в’їзні на територію півострову», – заначив Владика.

Нагадаємо, що сьогодні вранці під час перетину адмінмежі з Кримом владику затримали «російські прикордонники». Він зауважив, що таке з ним відбувається не вперше, коли він декілька тижнів назад виїжджав з півострова до материкової частини України, то його протримали на пункті пропуску «російські прикордонники» понад годину і також без жодних пояснень щодо причини затримки.

Читайте також: Архієпископа Сімферопольського і Кримського при в’їзді в Крим затримали «прикордонники»

SHARE

1 COMMENT

  1. И хуй на него. Что он есть, что его нет. Стране не лучше не хуже.. скорее хуже, т.к. очередной дармоед. Считает, что Крым – это Украина!? Так пусть идет в армию и воюет, а не спокойно разъезжает туда-сюда!!!

Comments are closed.