Нагородження. Фото з Фейсбук сторінки Представництва Президента України в АР Крим

5  березня у Києві  у Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим урочисто вручили подяки  воїнам – кримчанам. Подання на нагородження 16-х воїнів надійшло від Крайової Ради Українців Криму.

Сергій Вікарчук отримав подяку від Представника Президента України в АР Крим Антона Кореневича

«Хочу висловити слова вдячності за такий прояв уваги і шанобливого ставлення до воїнів Криму. Таку увагу з боку влади наші воїни відчули вперше. На жаль, це лише мала частина тих воїнів, яких ми встигли подати на таку відзнаку. Ми маємо також 44-ох воїнів Криму, яких вже з нами немає.  Воїнам потрібна увага, як кожному нашому українцю. Відчуття вдячності переповнюють», – написав після нагородження представник Крайової Ради Українців Криму Сергій Вікарчук.

Також він повідомив агенції «Голос Криму» хто ще отримав відзнаки:

Віктор Мержвинський – Кандидат філологічних наук, головний редактор газети “Кримська світлиця” (2016-2019р.), військовик Збройних сил України. Квітнем 2015 року мобілізований до лав ЗСУ, служив на території Луганської області, член Крайової Ради Українців Криму.

Олександр Кравченко –  34 окремий мотопіхотний батальйон 57 окремої мотопіхотної бригади. Командир бойової машини – командир відділення 1 мех.роти. Сержант.

Степан Циріль – учасник Бойових Дій російсько – української війни.

Степан Циріль  ” Степ” –  Учасник Бойових Дій російсько – української війни. Доброволець. В складі Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор”.

Олексій Носаненко – Старшина міліції у ППСМОП “Дніпро-1”.

Юрій Лошак. Капітан 1 рангу.

Юрій Лошак. Капітан 1 рангу. Здійснював та особисто очолював вихід корабельно-катерного складу Морської охорони з порту Керч до порту Маріуполь. В подальшому командир Маріупольського загону морської охорони. Проходив службу з березня 2014 року до липня 2018 року в Маріуполі.

Світлана Лошак. Старший мічман. Після виходу з Криму проходила службу у Донецькому прикордонному загоні (м. Маріуполь) та у Маріїнському загоні морської охорони Державної прикордонної служби України. Період служби з квітня 2014 року по листопад 2020 року.

Артем Артюхов , в/ч В2612 – ОМБ “Донбас-Україна”

Артем Артюхов , в/ч В2612 – ОМБ “Донбас-Україна” (ЗСУ), член Крайової Ради Українців Криму.

Дмитро Тюнін. 2014 рік в складі Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор”, потім штурмова група батальону “Айдар”, 93 бат. 3,5 року воював без ротації. Аеропорт, шахта “Бутовка”.

Дмитро Гутман, батальон ТРО Донбас – 2014, 93 ОМБР- з 2015 по 2017 р. УБД.

Дмитро Гутман, батальон ТРО Донбас

Олексій Поляков. 23 загін морської охорони, капітан-лейтенант (запасу), заступник начальника відділу спеціальних дій на воді «Дозор-М».

Володимир Рахімов. Підполковник, 55 зенітний ракетний полк Євпаторія.

Станіслав Пациківський. 26.07 р.н. УДА 2015-2016 рік. Рота Вогневої підтримки. Посада – Командир взводу мінометів 82мм.

Шевкет Джанбєков. Євпаторія. Батальйон “Донбас”, командир відділення, був в полоні.

Павло Коровяковський. в/ч А4519 Євпаторія

Павло Коровяковський. в/ч А4519 Євпаторія

Борис Рябуха . Під час війни: Начальник штабу – перший заступник командира десантно-штурмового батальйону 95 одшбр, майор. Сьогодні: старший викладач кафедри тактики ЗРВ ХНУПС, підполковник.

Сергій Вікарчук «Євпаторія» . УБД 21 батальону 56 Маріупольської бригади ЗС України. Представник Криму в Раді Ветеранів при Міністерстві у справах Ветеранів, член Крайової Ради Українців Криму.

Станіслав Пациківський – командир взводу мінометів 82мм.

«Наша невеличка банда українців Криму,  які внесли свій внесок у захист суверенітету України. І це тільки її ну дуже маленька частина. Українців Криму, які воюють та воювали дуже багато і це не справедливо недооцінено…»,  – відзначив на своїй сторінці у Фейсбуці Станіслав Пациківський.

Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич у вітальній промові подякував кожному, хто чинив спротив окупації і продовжує боротися за Крим та територіальну цілісність України, відстоює її суверенітет сьогодні. Серед відзначених подяками військослужбовці та добровольці, представники громадських правозахисних організацій та діячі культури.

Читайте також:Кримчани, які віддали своє життя за Україну: пам`ятаймо! (список)

Ольга ГЕРАСИМЧУК

Фото з фб сторінки Представництва Президента України в АР Крим

SHARE