У «Самопомочі» не змогли нічого сказати про Крим (оновлено)

502

Понад два тижні редакція «Голосу Криму» намагалася отримати відповіді від народних депутатів України, які входять до фракції політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

Усього три запитання, щоб зрозуміти позицію народних обранців щодо Криму та чи мають вони намір боротися за його повернення.

Ось ці питання:

1. Чи є програма у партії щодо Криму? Можливо, просто ідеї, щодо ситуації з Кримом?

2. Цікавить Ваша оцінка скандального законопроекту «Про вільну економічну зону «Крим». Громадськість та експерти дали негативну оцінку – ВЕЗ не може бути на окупованій території, податки не сплачуються, корупція на кордоні. Якщо є напрацювання, поділіться, що потрібно у ньому змінити.

3. 1 квітня 2015 року починається військовий призов до лав Російської Федерації. І у Росії є план мобілізувати 80 тисяч кримчан. Кримчани можуть взяти зброю, скласти присягу РФ та повернути її проти України. Як Україна має реагувати на цей виклик?

Журналісти ГК контактували з помічниками голови депутатської фракції Олега Березюка, а потім з депутатом Наталією Веселовою, яку порекомендували як людину, яка знає ситуацію на Донбасі та у Криму. Однак,  Н. Веселова, не відповіла на електронну пошту, куди ми  їй надіслали питання, а у час, коли журналіст повинен був з нею зідзвонитися, телефон було просто вимкнено.

Як згодом повідомив ГК співрозмовник, який є помічником одного з депутатів «Самопомочі» питання Криму майже не розглядається на засіданнях фракції та не є актуальним для даної політсили.

П.С. Після виходу цього матеріалу наші читачі попросили дізнатися позицію інших фракцій у Верховній раді. Чекайте на новий матеріал, наші журналісти вже працюють над ним.