Солдат роти “Bugatti” Ілля Репін: «Існує лише один кордон після 24 числа – це державний кордон України від 24 серпня 1991 року»

744

З нагоди Дня Конституції України у Представництві Президента в Автономній Республіці Крим відбулося нагородження грамотами військовослужбовців із Криму, які боронять Україну. Про це повідомляється на офіційні сторінці Фейсбук державного кримського органу влади.

ФОТО: Представництво Президента в АР Крим

Команда Представництва підготувала почесні грамоти для 29 кримських бійців, щоб відзначити їхні військові заслуги та подякувати за захист суверенітету та територіальної цілісності України від російської військової агресії та з нагоди Дня Конституції України.

Ініціював провести нагородження представник Ради ветеранів Крайової Ради Українців Криму, ветеран російсько-української війни із позивним «Євпаторія» Сергій ВІКАРЧУК.

«Для мене велика честь познайомитися з вами та вручити ці грамоти, які є найвищою відзнакою Представництва. Це найменше з того, що ми можемо зробити для вас, наших захисників, які не здаються й боронять територіальну цілісність нашої держави, конституційні права та свободи усіх громадян України», – зазначила Постійна Представниця Таміла ТАШЕВА.

Вихідці з Криму, які через окупацію були змушені залишити рідні домівки на півострові, зараз наполегливо виборюють собі шлях додому у складі Збройних сил України. Хтось прийшов у формі, бо щойно зі служби, а дехто – у цивільному, бо має недовгий, але такий необхідний відпочинок.

 

ФОТО: Представництво Президента в АР Крим

Головна переговорна зала Представництва наповнилася надзвичайно дружньою атмосферою: учасники ділилися історіями зі служби, жартами про окупантів, розповідали про своє життя до і після тимчасової окупації Кримського півострова. Перед початком нагородження всі гуртом заспівали державний гімн України.

Військовослужбовці висловили подяку всьому Представництву за роботу в умовах повномасштабного вторгнення і закликали не зупинятися до повної й остаточної перемоги, як не зупиняються на фронті ЗСУ. Наймолодший солдат роти “Bugatti” Ілля РЕПІН після отримання грамоти додав: «Існує лише один кордон після 24 числа – це державний кордон України від 24 серпня 1991 року».

Представництво дякує бійцям, чиї заслуги сьогодні були відзначені грамотами, а також тим, чиї заслуги будуть відзначені вже скоро, – адже спільними зусиллями наближаєте деокупацію Криму та перемогу України.

Слава ЗСУ! Крим – це Україна! Україна переможе!

 Джерело: Представництво Президента в АР Крим

SHARE