Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент зустрівся з Надзвичайним та Поважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ілгварсом Клявою

194

Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент зустрівся з Надзвичайним та Поважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ілгварсом Клявою. Про це повідомляє Православна Церква України.

Захід відбувся З благословіння Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. У зустрічі також взяли участь представники Управління соціального служіння та благодійності ПЦУ «Елеос-Україна».

Митрополит Климент передав пану Послу сердечні вітання від Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, а також висловив вдячність за підтримку та зусилля, які докладає Латвійська Республіка задля того, щоб допомогти Україні здолати агресора й зберегти свою незалежність.

Фото: Православна Церква України

Також з нагоди Міжнародного дня захисту дітей владика Климент передав Посольству Латвії україномовні книги, які буде доправлено дітям, котрі через російський напад на Україну стали вимушеними біженцями та разом з батьками знайшли прихисток в Латвії. Книги було придбано Управлінням соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна» за сприяння меценатів Православної Церкви України.

Окрім того, під час зустрічі митрополит Сімферопольський і Кримський обговорив з Послом Латвійської Республіки питання захисту українських політв’язнів та прав громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території АР Крим і м. Севастополь.

Ілгварс Клява висловив вдячність за зустріч та передав щирі вітання Митрополиту Епіфанію.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

SHARE