Кримчанин отримав народну відзнаку «Свободи і Миру на всесвіт від України»

1328

Один з координаторів руху «Євромайдан-Крим», член правління «Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун  отримав відзнаку «Свободи і Миру на всесвіт від України», що започаткована «Фундацією національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар Доброї Волі».

IMAG1200Цією народною відзнакою нагороджують за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. Нагородження відбулося 11 лютого цього року під час роботи Другого міжнародного форуму національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар Доброї Волі».

«Я вдячний організаторам за нагородження. Ця нагорода фактично демонструє позицію громадськості і повагу до особистостей, котрі внесли свій вклад у боротьбу за Незалежну та Сильну Україну. Приємно, коли під час нагородження поряд з тобою стоять українські активісти та воїни АТО», – прокоментував Андрій Щекун.

нагородженняНародні відзнаки отримали також воїни АТО, волонтери, мецената літератори, громадські діячі та ін.

Варто заначити, що це вже друга відзнака громадського активіста. Першою стала медаль «За жертовність та любов до України», яку він отримав у 2015 році від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

ДОВІДКОВО: Міжнародний проект «Фундація національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар Доброї Волі» започатковано для консолідації патріотично-свідомого суспільства, становлення та розвитку культури «лицарства» в новітній історії Держави. Фундація передбачає діяльність у напрямках української просвіти та відзначення тих, хто докладає зусилля для відродження національної ідеї, оборони держави, сприяє науково-історичному та культурно-мистецькому розвитку суспільства.

Саме для того, щоб створити спільноту, яка отримує найвищу моральну оцінку українців за дії, спрямовані на захист Батьківщини та її розвиток, створено народні Статуси-відзнаки:

відзнаки«Лицар Доброї Волі» – це відзнака вояків, «Оранта – Непорушна Стіна» – цією відзнакою нагороджують  виключно жінок, нею відзначаються особистості за меценатську, благодійну, культурно-просвітницьку діяльність, волонтерську діяльність на користь розвитку український нації та української Держави. Народною відзнакою «Слава Україні» відзначають волонтерів, меценатів, капеланів, журналістів, лікарів, митців, артистів, видавців, літераторів, громадських діячів. Відзнакою «Свободи і Миру на всесвіт від України» Фундація відзначає за досягнення у напрямках науково-історичного, духовного, культурно-мистецького розвитку, української просвіти. «Срібний Клейнод Родини Мазеп» – цією нагородою відзначають  авторів мистецьких, літературних та наукових творів присвячених Гетьману Мазепі та історії України, а також меценатів, що їх підтримали, благодійників і служителів Української Православної Церкви, державних діячів України та діячів інших. «Лицарський Хрест Родини Мазеп» – є виключно нагородою для комбатантів, що виявили звитягу та героїзм в боях за Незалежність України.

Більш детальнішу інформацію про діяльність фундації  та нагороджених можна дізнатися на сторінці у Фейсбук або ж на сайті ВЕТЕРАНИ. UA

SHARE