Фахове обговорення потенційних ризиків руйнівної політики Російської Федерації в Криму

224

19 жовтня 2021 року о 19.00 годині в конференц-залі «Будинок Митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24) відбудеться фахове обговорення дій окупаційної влади та потенційних ризиків руйнівної політики Російської Федерації щодо пам’яток культурної спадщини в Криму з метою пошуку можливих інструментів протидії зазначеній політиці РФ, що можуть бути використані Україною та її партнерами, зокрема науковою, музейною та пам’яткоохоронною спільнотою для захисту пам’яток культурної спадщини в Криму від знищення.

Питання до обговорення:

  1. Порушення плану управління пам’яткою «Давнє місто Херсонес та його хора» та стратегічні ризики.
  2. Охорона та використання Судацької фортеці та інших генуезьких пам’яток в Криму окупаційною владою.
  3. Міжнародно-правові інструменти впливу та протидії деструктивним діям окупаційної влади щодо культурної спадщини України в Криму.

За результатами заходу передбачається прийняття резолюції.

Захід організовано ГО «Регіональний центр прав людини» та Національний заповідник «Софія Київська» за участі ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва», ГО «Рада зовнішньої політики «Українська Призма» та Крайової Ради Українців Криму.

У заході братимуть участь експерти робочої групи “Кримська платформа – гуманітарна політика”. Запрошені представники центральних органів державної влади.

Інформаційний партнер – інформаційна агенція «Голос Криму».

Запрошуємо представників медіа до участі у фаховому обговоренні.

Акредитація за номером 066-344-97-45, Евеліна Кравченко, [email protected]

 

SHARE