Аксіос! – Достойний! Кримський архієпископ  отримав сан митрополита

129

«Українці Криму, маємо Митрополита і Божу Благодать. Вдячні за підтримку і мудрість Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію!» – написав на своїй сторінці у Фейсбук кримський активіст, уповноважений Кримської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)П Андрій Щекун, коментуючи знаменну подію.

9 серпня 2020 року після Божественної літургії та молебню Митрополит Київський і всієї України Епіфаній оголосив про возведення архієпископа Климента в сан митрополита: «Беручи до уваги довголітнє віддане служіння Помісній Українській Православній Церкві, жертовну архіпастирську працю в умовах утисків та гонінь, з нагоди 20-ліття архієрейської хіротонії та перебування на Кримській кафедрі – архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент возводиться в сан митрополита».

Митрополит Климент від імені громади Криму та від себе особисто висловив слова вдячності Предстоятелю за молитву, за турботу про всю Українську Православну Церкву загалом і про Кримську єпархію зокрема. Про це йдеться на сайті Православної церкви України.

 

Олександра НЕЗВАННА

Фото ПЦУ

SHARE