«Кримське слово» – крок до інформаційної деокупації Криму

578

25 квітня в «Укрінформі» відбулася презентація першого номеру газети «Кримське слово». Газета створена спільно з журналістами редакції «QHA», «Крим.Реалії» та інтернет ресурсом «Херсон онлайн». Верстка та збір матеріалів для друкованого видання здійснювався редакцією «Народна армія».

Як зазначили учасники прес-конференції головним завданням газети є висвітлення реальних подій і фактів на окупованій території Криму та Україні в цілому,  а також протистояти неправдоподібним, виробленим у стилі «радянських» часів російським новинам, які, нажаль, є доступними і для жителів Херсонської області.

«Ця газет розрахована на дві цільові аудиторії: людей, які живуть в Криму та тих, хто живе в Херсонській області. Адже їх поєднує те, що, як однім так й іншім, треба розповідати про те, що ж насправді відбувається на анексованому півострові.  Певна кількість людей у Херсонській області мають можливість переглядати кримські канали, що мовлять на окупованій території, але ж добре усім відомо як працює російське телебачення…  Тому треба протистояти та розповідати правду про те, що відбувається в Криму з дорогами, електропостачанням та водою, з курортним сезоном, будівництвом … і, що відбувається з українським громадянами, які залишаються на окупованому півострові», – констатував Олександр Янковський, керівник телерадіопроектів «Крим. Реалії».

У свою чергу Гаяна Юксель, головний редактор  «QHA» зауважила, що випуск  газети весь творчий колектив, який працював над її створенням, розглядає як перший крок у напрямку інформаційної деокупації Криму.

Повна версія прес-конференції: https://www.youtube.com/watch?v=VTh0yU9U9JA

SHARE