Київський університет запрошує молодь з тимчасово окупованих територій на програму підготовки

182

Підготовче відділення для громадян України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує молодь, що мешкає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та в місті Севастополь, міст і селищ лінії зіткнення і хоче пов’язати своє майбутнє із закладами освіти України. Повідомляє заклад вищої освіти.

Програма підготовчих курсів передбачає:

Підготовку до вступу та навчання в закладах вищої освіти України, систематизацію набутих у школі знань та усунення розбіжностей у шкільних програмах за допомогою викладачів Університету.

Учасники програми прослухають курс лекцій і практичних занять з української мови, української літератури, математики, історії України, англійської мови в обсязі 225 академічних годин. Термін навчання: з 29 червня до 31 серпня 2021 року.

Реінтеграцію в українське середовище за допомогою волонтерів із числа студентів та Психологічної служби Університету, організацію культурних і спортивних заходів та психологічних тренінгів із групою підтримки.

Забезпечення стипендією в розмірі 4588,00 грн. на місяць та безоплатним місцем у гуртожитку університетського Студмістечка.

Умови прийому на підготовче відділення:

На навчання приймається молодь, яка здобула загальну середню освіту і проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та місті Севастополь, міст і селищ лінії зіткнення.

Документи розглядаються в освітніх центрах «КРИМ-Україна» та «ДОНБАС-Україна» при Київського національному університеті імені Тараса Шевченка з 1 червня по 20 червня 2021 року.

Докладніше про порядок подання документів та отримання запрошення на сайті освітніх центрів за посиланням: https://vstup.knu.ua/#educational_center-1

Додаткова інформація про курси: сайт підготовчого відділення (http://pv.univ.kiev.ua), тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82, (093) 746-18-65, (066) 263-70-12, (068) 604-47-43, E–mail:      [email protected][email protected]

Facebook: Підготовче відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка ; Instagram: prep_department_knu; Telegram: https://t.me/prepdep_KNU

Нагадаємо, 24-26 травня 2021 року в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відбулося засідання комісії з розгляду пропозицій закладів вищої освіти державної форми власності щодо підготовки, забезпечення та проведення безоплатного навчання на курсах (відділеннях) з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти молоді з-поміж осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя (далі – комісія).

За результатами засідання комісії для підготовчих курсів було обрано 23 заклади вищої освіти: Перелік.

Також по темі:  Вступна кампанія – 2021. Що треба знати вступникам з Криму?

Херсонський університет запрошує на підготовчі курси випускників з окупованих територій 

Глухівський університет запрошує молодь з окупованих територій на підготовчі курси

Олександра НЕЗВАНА

SHARE