Київський суд дав дозвіл на затримання командуючого Чорноморським Флотом Росії

667

Суддею Печерського районного суду м. Києва винесено рішення про затримання командуючого Чорноморським Флотом Росії, що базується в окупованому Криму, Олександра Вітко.  Про це йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури.

Нагадаємо, що 18 квітня цього року Головною військовою прокуратурою було оголошено про підозру командуючому Чорноморським Флотом у вчиненні ряду тяжких злочинів проти України та вручено повістку про явку до слідчого органу 25 квітня.

“Оскільки підозрюваний у вказаний термін не з’явився, Головна військова прокуратура звернулася до суду із клопотанням про надання дозволу на затримання командуючого Чорноморським Флотом Російської Федерації віце-адмірала Олександра Вітка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – наголошується у повідомлені.

26 квітня, у зв’язку з переховуванням О. Вітка від органів слідства з метою ухилення від кримінальної відповідальності, постановою прокурора оголошено розшук підозрюваного, проведення якого доручено Службі безпеки України.

 

 

SHARE