Дім Амор під час акції біля посольства РФ в Ізраїлі. Скріншот з ТВ-програми "Голос Криму".

Громадський діяч, глава ізраїльської асоціації акторів “Маген” Дім Амор  розпочав збір інформації про злочини Російської Федерації в Криму. Про це повідомляється на сайті.

«Після збору інформації, і тільки лише у випадку якщо будуть виявлені факти злочинів РФ в Криму (вагомі факти для судової справи, з прав людини), Дим Амор за допомогою ізраїльського адвоката ініціює подачу позову проти РФ в міжнародний європейський суд», – йдеться у матеріалі.

Дім Амор просить тих, хто стали жертвами злочинів Росії на Кримському півострові надсилати листи на підставі фактів (документи) на електорнну адресу: [email protected] . Він запевняє, що всі надіслані документи будуть ретельно опрацьовані та перевірені.

«Тільки з Вашою допомогою (мається на увазі Ваші звернення) ми зможемо довести в Гаазі злочини Російської Федерації в Криму», – наголошує громадський активіст.

Також повідомляється, що у разі якщо суд винесе обвинувальний вирок по відношенню до Росії, то їй загрожує  покарання, а постраждалим буде виділена грошова компенсація.

“Можливо Росія відмовиться виплатити компенсації! У разі, якщо Росія не виконає вердикт міжнародного європейського суду, буде проведений (судовими приставами) арешт майна Росії на території Ізраїлю, а саме: повітряні судна (літаки), морські судна та нерухомість (церкви, царське подвір’я в Єрусалимі і т.д)”, – зазначається у  повідомленні.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

По темі: «Голос Криму. Режисер з Ізраїлю проти окупації» (TV – програма) 

SHARE