Глухівський університет запрошує молодь з окупованих територій на підготовчі курси

161

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує молодь з тимчасово окупованих територій на безоплатні підготовчі курси з подальшим вступом до вишу.

Щоб стати слухачем підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням, молоді з тимчасово окупованих територій та лінії зіткнення необхідно:

1.Звернутися до нашого ЗВО будь-якими засобами зв’язку та отримати запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ.

2.При перетині КПВВ показати друковане чи електронне запрошення, щоб майбутній слухач та одна особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.

3.Приїхати до ЗВО у строк з01 по 20 червня та особисто подати:

– заяву;

– копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);

– копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
(за наявності);

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

– 4 фото (3х4);

– освітню декларацію.

Увага! Навчатися на підготовчих курсах може особа з числа молоді (14–35 років), яка у поточному 2020-2021 навчальному році завершила здобуття повної загальної середньої освіти. Навчання на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному ЗВО.

4.Стати слухачем та навчатися на підготовчих курсах з 29 червня по 31 серпня.

Важливо! Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію в розмірі 4588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування.

За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни (українська мова, історія України, математика) слухачем складається іспит. У разі його успішного складання слухач отримує свідоцтво про проходження підготовчих курсів.

Інфографіка: Глухівський національний педагогачний університет ім. Довженка

Нагадаємо, 24-26 травня 2021 року в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відбулося засідання комісії з розгляду пропозицій закладів вищої освіти державної форми власності щодо підготовки, забезпечення та проведення безоплатного навчання на курсах (відділеннях) з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти молоді з-поміж осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя (далі – комісія).

За результатами засідання комісії для підготовчих курсів було обрано 23 заклади вищої освіти: Перелік.

Також по темі:  Вступна кампанія – 2021. Що треба знати вступникам з Криму?

Херсонський університет запрошує на підготовчі курси випускників з окупованих територій 

Олександра НЕЗВАНА

SHARE