Духовенству і віруючим Кримської Єпархії ПЦУ

806

Звернення митрополита Сімферопольського і Кримського Климента до духовенства і віруючих Кримської Єпархії ПЦУ

Слава Ісусу Христу!

Сьогодні, в день пам’яті Святого рівноапостольного великого князя Володимира, в день Хрещення Русі, ми вперше відзначаємо день Державності України.

Святе Хрещення, яке Володимир Великий прийняв саме у Криму в місті Херсонесі, стало основою непохитної Православної віри, яка засяяла на Київських горах і розійшась по всієї Великої Русі як запорука спасенного шляху, який веде до Бога.

Багато страждань випало на нашу долю, але пам’ятаючи слова Христа Спасителя: “Царство Небесне береться силою”, – розумієш, що саме цей шлях є спасенним. Ніхто і ніщо не може нас примусити зійти з цього шляху, так як путь для досягнення Істини, Правди і Перемоги Добра над злом – прямий.

Разом з тим, як говорить пророк Давид: “як би не Господь був з нами, коли повстали на нас люди, вони б живих поглинули нас. Сітка розірвалась, і ми спаслися. Поміч наша в імені Господа, що створив Небо і землю”.

Ці слова протягом тисячоліть надихали людей які забажали жити з Богом до боротьби зі злом і давали сили.

Вірю в те, що Господь дасть нам сили: “Коли не Господь будує дім, даремно трудитися будівничій” і разом з тим: “Блаженний, хто здобув таку поміч собі. Не осоромляться вони, коли біля брами міста свого говоритимуть з ворогами”.

“Нині благословляйте Господа, всі раби Господні, що стоїте у храмі Господнім…
Благословить і тебе з небесного Сиону Господь, Який сотворив небо і землю”!

Зі Святом, многіх і благіх літ!

Митрополит СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ І КРИМСЬКИЙ КЛИМЕНТ

SHARE