Херсонській інформаційний ресурс «Кавун. City» на своїй сторінці оприлюднив перелік інформаційних платформ та видань головною тематикою яких є Крим, а пріорітетом – правда про Крим.

«З 2014 року український Крим став тимчасово окупованою територією Російської Федерації, потрапити до якої може далеко не кожен українець, а іноземці — і поготів. Розмаїття фейків, які заповнили інформаційний простір задовго до 2014 року, дозволили країні-окупанту створити викривлене уявлення реальності подій та життя в Криму та в материковій Україні. Це неабияк сприяло окупації українського півострова», – йдеться у матеріалі інтернет-видання.

До переліку ресурсів, на яких, на думку журналістів  «Кавун. City», інформація про Крим є найбільш точною, виваженою та оперативною увійшли: інформаційна агенція «Голос Криму», «Голос Криму. Культура», онлайн-банк «Крим — це Україна!», агентство «Кримські новини», газета «Кримська світлиця», «Крим. Реалії», IPC Херсон та IPC Генічеськ, інформаційна агенція «Центр журналістських розслідувань», Black Sea News, «Чорноморська безпека»,  «Ґрати», «Кавун. City».

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE