Кримчани збирають гроші на капеланів

768

Парафіяни Кримської Єпархії УПЦ КП збирають кошти на діяльність капеланів УПЦ КП в зоні Антитерористичної операції.

Восьмого липня  цього року на засіданні священного синоду було прийняте рішення зобов’язати єпархії  Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) визначити священиків для проходження служби капеланами в зоні АТО. Про це повідомляється на офіційному сайті УПЦ КП.

“Зобов’язати всіх єпархіальних архієреїв (виключаючи керуючих Бєлгородською (Росія), Богородською (Росія), Кримською (АР Крим), Фалештською (Молдова) єпархіями) в термін до 17 липня 2015 подати в канцелярію Київської Патріархії списки духовенства, яке повинно виконувати обов’язки військових священиків (капеланів)”, – йдеться у рішенні синоду.

У повідомленні також зазначається, що згідно з визначенням місця в черзі служіння, військові священики відправляються 1 раз в 4 місяці для несення служіння в підрозділах ЗСУ та МВС України строком на 1 місяць за принципом ротації: 1 місяць служіння в підрозділах – 3 місяці служіння на парафії.

Кошти на підтримку капеланів УПЦ КП можна перераховувати на банківську картку «Райффайзен банк Аваль» № 4188371308731224, отримувач – Щекун Людмила Володимирівна.

Кримчани! Підтримайте, будь ласка, акцію.

SHARE

1 COMMENT

  1. На офіційному сайті УПЦ КП чітко і ясно: капелани НЕ обираються від деяких єпархій, зокрема від Кримської – з огляду на теперішній стан речей.
    У той же час люди, які в Криму не перебувають, підставляють кримчан необгрунтованими заявами. Дивно взагалі виходить: наприкінці нотатки автор просить кримчан підтримати акцію, а на початку – безапеляційно стверджує, що кримчани вже беруть у ній участь.
    Вам мало, що в Криму в УПЦ КП позабирали храми, позакривали парафії, довели більше половини священиків до того, що вони повиїздили з родинами – ви на церкву в Криму ще якісь проблеми накликати хочете?
    Перебуваєте на материку – заради Бога. Тільки своїх же співвітчизників, які фактично є у Криму заручниками, не підставляйте!

Comments are closed.