Цього року у XVII Всекримському конкурсі взяли участь понад 17 тисяч учасників

108

І Міжнародний (VII Всеукраїнський, XVII Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що проходив цього року в онлайн форматі, завершився, і журі визначилося з переможцями. Повідомили організатори фестивалю-конкурсу на сторінці у Фейсбук.

Організатори зазначили, що цього року творчість Лесі Українки об’єднала тисячі дітей та студентів. У фестивалі-конкурсі взяли участь представники всіх регіонів України, зокрема і Крим, а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини.

«У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за нашими приблизними підрахунками) більше ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки та дитячої творчості», – констатують організатори творчого змагання.

Члени журі про цьогорічний фестиваль-конкурс та його учасників:

«…Конкурс притягує до себе потужну цікавість, він робить велику справу. І жодного байдужого. Цього року я спробувала подивитись на всіх учасників чужим, неупередженим, доброзичливим поглядом. Боялась обминути увагою достойне, недооцінити щось справді вартісне. Як член журі конкурсу я підійшла до своєї справи відповідально. Мушу зізнатися: було нелегко», – Ніна Хаґен, член журі з Осло, Норвеґія.

«…Українські діти унікальні, бо лише вони, читаючи творчий доробок поетеси, змогли нас, дорослих, навчити глибоко, чуттєво та свідомо чути Лесин голос і робити виважені висновки щодо прийдешнього рідної неньки — України!», – Оксана Савченко, член журі м. Кременчук, Україна

«…Приємно відмічати щороку зріст рівня майстерності наших конкурсантів. Чудово, що на пограниччі номінацій “декламація” та “вокал” з’явилися виконавці реп-жанру – це звучить свіжо, сучасно і, як на мене, дуже органічно сьогодні. Вражають зусилля, докладені вчителями, керівниками, батьками, аби представити декламатора чи вокаліста у найкращому світлі в форматі онлайн-конкурсу: відеооформлення виступів подекуди заслуговує окремої нагороди. Радує, коли конкурсанти не просто голосно, чітко та з правильними інтонаціями декламують поезію, а розуміють, про що розповідають, яку історію доносять… Величезне прохання до тих, хто не посів жодного призового місця, продовжувати працювати над собою, розвиватися і робити все це не заради винагород, а тому що вам це подобається, тому що вас це надихає та захоплює! Ми всі тут зібралися, натхненні творчістю Лесі Українки, тож нехай так буде завжди: творчість молоді заради вічного життя творчості Лесі!», – Марія Гавва, член журі з Києва, Україна.

Організатори фестивалю-конкурсу також повідомили, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні цього року не буде проводитися традиційний гала-концерт та урочисте нагородження переможців у Чернівцях. «Нагороди будуть надіслані поштою на адреси вказані в заявках при реєстрації. Подяка буде надіслана електронною поштою», – йдеться у повідомленні організаторів конкурсу.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ 2021:

Також всі учасники творчого змагання мають можливість самостійно завантажити Сертифікати учасника за посиланням:  https://konkurs-lesya.com.ua/sertifikat2021.png

Ксенія ВІЛІНСЬКА

Читайте по темі: Всеукраїнський конкурс присвячений Лесі Українці, що зародився в Криму

SHARE