Британія виділить кошти для підтримки українців, що живуть на окупованому півострові

87

Велика Британія оголосила про виділення фінансування під новий проект, спрямований на поліпшення доступу до важливих послуг для українців, які проживають у Криму. Внесок Британії в цей проект складе £168 тис., що сприятиме місцевій владі сусідньої Херсонської області в наданні допомоги тим, кому важко дістатись лікарень або подати документи для отримання українських паспортів. Про це йдеться на офіційному сайті Посольства Великої Британії в Україні.

У повідомленні зазначається, що Велика Британія внесла майже £700 тис. в роботу Моніторингової місії ООН з прав людини, яка здійснює моніторинг та документування порушень прав людини на півострові, а також надає правозахисну експертизу для забезпечення права на справедливий суд для політв’язнів Криму. Велика Британія залишатиметься на передовій міжнародних зусиль для припинення незаконного контролю з боку Росії над Кримським півостровом.

«Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з Україною у протидії незаконній анексії Криму, і ми будемо продовжувати підтримувати тих, на чиє життя вплинула необґрунтована агресія Росії.

Росія намагається приховати свої порушення прав людини, перешкоджаючи доступу міжнародних спостерігачів до Криму. Але ми будемо тісно співпрацювати з ООН та міжнародними партнерами, щоб притягнути Росію до відповідальності», – констатував міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE