Коордрада громадських організіцій переселенців з Криму: у кримському виші розпочався процес створення Наглядової ради

525

19 грудня 2016 року під час зустрічі ректора Таврійського національного університету ім. В. Вернадського Володимира Казаріна із представниками Координаційної ради громадських організацій переселенців з Криму було сформовано ініціативну групу із створення Наглядової ради цього найстарішого і єдиного на материку кримського вищого навчального закладу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив предсатвник Коордради Андрій Іванець.

15621751_1501831089846433_939497671785977517_nДо складу групи увійшли керівник освітніх програм Центру громадянської просвіти «Альменди» Валентина Потапова, голова ГО «Євромайдан-Крим» Сергій Мокренюк і координатор Таврійської гуманітарної платформи Андрій Іванець.

Як зазначають у прес-службі Координаційної ради, під час зустрічі керівництва ТНУ із представниками Коордради було обговорено широкий спектр проблем розгортання діяльності вишу у Києві. Серед них – хід виконання дорожньої карти забезпечення діяльності університету, напрацьованої у вересні 2016 року керівництвом Міністерства освіти і науки України, кримського навчального закладу й Коордради, а також шляхи створення умов для розкриття творчого та громадянського потенціалу студентів.

«Для нас дуже важливо, щоб Таврійський національний університет став одним із провідних у країні вишів, готував справжню інтелектуальну і управлінську еліти та виправдав надії кримчан, які попри всі труднощі приїздять навчатися в Київ»,  –  підкреслюють у Коордраді громадських організацій переселенців з Криму.

Також під час зустрічі представники громадянського суспільства нагадали про пропозицію, висунуту Коордрадою ще восени 2016 року, утворити для захисту прав кримчан на доступ до освіти та ефективного вирішення проблем вишу Наглядову раду університету. Ректор ТНУ В. Казарін підтримав цю ідею і наголосив на відкритості роботи очолюваного ним навчального закладу.

Але у зв’язку з тим, що розгорнути повноцінну роботу Наглядової ради можна буде лише після затвердження статуту ТНУ було вирішено для оперативної співпраці громадськості та ректорату у розв’язанні проблем вишу та проведення підготовчої роботи сформувати ініціативну групу.

SHARE