Роковини окупації Криму: діалогу немає (ФОТО, ВІДЕО)

845

10 березня  2015 року у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України відбувся круглий стіл  «Роковини окупації Криму. Що зроблено?»

Під час заходу виступи представники влади, Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент, народні депутати, представники  громадських організацій за тематикою:

– «Крим це Україна? Кроки до повернення Криму»,

– «Ризики, пов’язані з формуванням умов по деокупації Криму»,

– «Дипломатичні важелі, механізми та здійснені кроки у вирішенні питання деокупаціі Криму»,

– «Підходи до формування системи реінтеграції Криму»,

– «Стан створення державної стратегії повернення Криму: напрямки діяльності органів держави на окупованій території, на материковій частині держави, за межами України»

– «Стратегія повернення Криму – політичні аспекти та необхідності запровадження відповідальності за колабораціонізм»

– «Відтворення на материковій частині України органів влади АР Крим. Недієздатність Державної служби з питань АР Крим та м. Севастополя» та інші теми.

« Однією з  головних тем було обговорення питання повернення Криму. Спікером по цій темі від органів влади мали бути представники Адміністрації Президента, Міністерства закордонних справ, РНБО, Департамент з питань Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та інші. Однак, керівники цих державних установ проігнорували цей захід, а це означає проігнорували питання повернення Криму. Влада і досі виявилася неготовою в питанні подальшої координації спільних дій з громадськістю щодо вироблення єдиної стратегії повернення Криму. Діалогу немає, більше того, немає з ким його вести на державному рівні, до кого апелювати кримські проблеми», – констатував керівник організації ГО «Кримський Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун.

DSC_1005

DSC_0918

DSC_1014

DSC_0981

DSC_0961

DSC_0974

DSC_0957

DSC_0950

DSC_1030

ВІДЕО: http://youtu.be/WUXiuR_0x1g