Андрій Дещиця: Питання окупації Криму не може залишатися безкарним

745

Наприкінці минулого тижня у  Посольстві України в Варшаві відбулася презентація результатів моніторингу ситуації з засобами масової інформації в окупованому Криму. Цей звіт було підготовлено в рамках проекту, який реалізовано організаціями Східноєвропейський демократичний центр (Польща) та «Інтерньюз» (Україна). Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Республіці Польща у Фейсбук.

посольсвто

Вітаючи організаторів проекту та учасників презентації, Посол Андрій Дещиця відзначив важливість дослідження ситуації ЗМІ та прав людини в Автономній Республіці Крим після її злочинної окупації Російською Федерацією.

 

«Світ повинен знати про безчинства Росії в Криму. Поширення інформації, у тому числі, про утиски свободи слова і ЗМІ на окупованому українському півострові, допоможе постійно утримувати питання Криму на міжнародному порядку денному, а, по-друге, сприятиме зусиллям в напрямку припинення окупації Криму Росією», – зазначив Посол України в Польщі Андрій Дещиця.

Він зауважив, що такі дослідження є вкрай важливими. Посол також наголосив на тому, що питання окупації Криму у жодному випадку не може бути відсунуте на другий план і залишатися безкарним, щоб не допустити подальших порушень Росією міжнародного права.

SHARE