Аграрне відомство відшукало своє кримське майно

506

На цьому тижні були віднайдені два автомобілі, що належать державі в особі кримських держпідприємств, що перебувають у сфері управління Мінагрополітики. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Олександр Лієв, радник міністра агрополітики України.

«За наявною інформацією, даними автомобілями незаконно заволоділи зловмисники-мародери в період активної фази окупації півострова, скориставшись обставинами загального бардаку, що відбувався тоді в Криму. Виявити ці авто вдалося на півдні України. За даним фактом проводиться кримінальне провадження, ініційоване Міністерством. Встановлюються всі обставини і коло причетних осіб. Авто вилучено. Оформлені необхідні документи», – йдеться у повідомленні.

Радник також зазначає, що всього в АР Крим на момент агресії знаходилося близько 500 автотранспортних засобів, що належать Держпідприємствам МінАПК. За ініціативою відомства, їх оголошено у розшук.

«Будь-яке майно: державне, республіканське, комунальне, колективне і приватне, що було незаконно захоплено в окупованому Криму буде знайдено і повернуто законному власнику. Рано чи пізно, але це відбудеться. А всі особи причетні до подібного роду дій понесуть заслужене покарання», – констатував представник МінАПК.

SHARE