У Києві обговорять стратегію реінтеграції окупованого півострову

587

9 жовтня о 12.00 в Києві у приміщенні Науково-дослідного інституті українознавства МОН України, що знаходиться за адресою вул. Ісаакяна, 18, к.405 відбудеться експертна дискусія «Стратегія реінтеграції Криму: проблеми створення та перспективи реалізації».

Під час дискусії планується обговорити перспективи ухвалення державою документа, в якому б визначалася стратегія деокупації та реінтеграції АР Крим та міста Севастополя, заходи у політичній, дипломатичній, економічній, військовій та гуманітарній сфері, необхідні для відновлення контролю України над тимчасово окупованими південними територіями нашої держави.

«Повернення контролю над невід’ємною складовою території України – Кримом – є питанням не тільки відновлення престижу держави. Це завдання є життєво важливим для нашої країни, адже без відновлення суверенітету над цією тимчасово окупованою територією неможливо  гарантувати безпеку та захист економічних інтересів Української держави в Причорномор’ї, захистити права наших співгромадян, які перебувають під постійним тиском окупаційної влади. Тому  справа створення та втілення в життя Стратегії реінтеграції Криму є принциповою та нагальною», – вважають організатори експертної дискусії.

До участі у заході запрошені представники органів влади, провідні вітчизняні експерти, працівники профільних наукових установ, представники органів самоврядування кримськотатарського народу та організацій кримських переселенців.

Організатори дискусії – Науково-дослідний інститут українознавства МОН України, державне підприємство «Кримський дім», благодійний фонд «Майдан закордонних справ» і громадська організація «Таврійська гуманітарна платформа».

 

 

SHARE