ПРО НАС

АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ Є

  НЕВІД’ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ

ЧАСТИНОЮ УКРАЇНИ 

Стаття 134 Розділ 10 Автономна Республіка Крим Конституції України

 

Інформаційна агенція «Голос Криму» (надалі ІА «Голос Криму») – кримський інформаційний проект громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», який створений в 2014 році за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

ІА «Голос Криму» – суспільний медійний проект, направлений на висвітлення кримської тематики, матеріалів з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Редакція ІА «Голос Криму» функціонує як незалежне некомерційне онлайн-видання, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів міжнародних та українських донорів, благодійних пожертв. Редакція знаходиться в місті Києва, на період тимчасової окупації Кримського півострову.

 

Тематичні проекти ІА «Голос Криму»:

Радіоефіри «Голос Криму»

https://voicecrimea.com.ua/category/radio

ТВ-програми «Голос Криму»

https://voicecrimea.com.ua/category/main/video/tv/voiceofcrimea

ТВ-програми «Крим: час окупації»

https://voicecrimea.com.ua/category/main/video/tv/crimeaoccupation

ТВ-програми «Незламні»

https://voicecrimea.com.ua/category/main/video/tv/nezlamni

Фільм «Корінні народи» в рамках проєкту «Українська миротворча школа» за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

https://voicecrimea.com.ua/main/video/korinni-narodi-video.html

«Голос Криму. Культура» – інформаційний культурологічний веб-сайт в рамках проєкту «Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, — і не тільки!» за підтримки Українського культурного фонду

https://culture.voicecrimea.com.ua/uk  – українською мовою

https://culture.voicecrimea.com.ua/enанглійською мовою

Громадська організація «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» заснована 17 березня 2011 року. Свідоцтво про державну реєстрацію об`єднання громадян, виданого Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим. Зареєстрована, ЄДРПОУ 38596793, зареєстрована 28 лютого 2013 року як неприбуткова організація. Вид економічної діяльності: 94.99 Діяльність інших громадських організацій.

 

Прийде час – спільними зусиллями звільнимо Крим від окупантів та повернемося у власні домівки!

БОРІМОСЯ – ПОБОРЕМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям слава!

Інформаційна агенція «Голос Криму» – кримський інформаційний проект