“Ялтинський форум”: відкрито кримінальне провадження

Головним управлінням СБУ в Автономній Республіці Крим до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом порушення Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї іноземцями, які протягом 20-22 квітня 2017 року брали участь у так званому «ІІІ Міжнародному економічному форумі», який проходив у м. Ялта. Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво у цьому кримінальному провадженні. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У повідомлені зазначається, що іноземні громадяни, які, порушуючи Закони України відвідали окупований півострів, “сприяли окупаційній владі у розвитку туристичної сфери на півострові, закликали до зняття санкцій та визнання результатів незаконно проведеного «референдуму» щодо відокремлення АР Крим від України та входження її до складу Російської Федерації”. 

Прокуратурою готуються міжнародні доручення до країн, громадяни яких взяли участь у «форумі» нехтуючи законодавством України.

Як повідомили у відомстві, прокуратурою також буде надана оцінка фінансуванню зазначеного «форуму», а саме причетності окремих підприємств, які виступили партнерами його проведення.

SHARE