Кримчанин Олександр Болтян про війну (відео)

Кримчанин Олександр Болтян пішов захищати свою країну у складі батальйону МВС «Січ». Два місяці провів у Авдіївці та Мар’їнці – за цей час стояв на блокпостах та брав участь у зачистці міста. Каже, що в Мар’їнці більше відчували підтримку місцевого населення, ніж у Авдіївці.

«В Мар’їнці більш проукраїнські люди, ніж в Авдіївці. Не дивлячись на те, що перед зачисткою відбувався бій (це було на початку червня) ми заходили в будинки і реакція набагато позитивніша була, ніж в Авдіївці. Коли ми дійшли до кінця вулиці, люди виходили й казали: хлопці, не йдіть звідси, не покидайте нас тут, ми не хочемо, щоб сюди прийшли «деенерівці». В Авдіївці, на жаль, багато людей чекають «днр» і чомусь вважають, що їм буде щастя від цього.

Але я впевнений, що це недопрацювання нашої влади, тому що вони ніяким чином не позиціонують відношення України до окупованих територій. Якщо в тебе є звичайна антена, не супутникова, то ти можеш дивитися лише російські та сепаратистські канали «Оплот» і «Юніон». А українське телебачення можеш побачити лише на супутниковій антені. Інформаційна війна з нашої сторони майже не ведеться. Тобто, це теж, що було в Криму – влада не веде інформаційної війни, вона вважає, що це не потрібно. Зараз така ж пробуксовка відбувається на Сході».