Андрій Щекун: Блокада Криму, однозначно, матиме вплив на півострів

«Блокада Криму, однозначно, матиме вплив на півострів. Особливо продовольча,  оскільки продуктів не вистачатиме, особливо тих, які Україна постійно постачала. Почнуть дорожчати продукти в Криму, що «битиме» по кишені рядового кримчанина. Кримчанину дешевше буде заплатити за дорогу чи бензин, щоб купити українські продукти, ніж купити їх в Росії. Тим більше, по якості, наша продукція поза конкуренцією».

Таку думку в ефірі передачі «Голос Криму» висловив голова громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун.

Експерт також зазначив, що в Україні повинні бути створені певні логістичні центри в Херсонській області, які даватимуть можливість кримчанами приїжджати, закуповувати товар, платити податки Україні та везти ці продукти до окупованого Криму.

«Повинна бути серйозна інформаційна кампанія з цього приводу, щоб не казали, що українці погані та влаштовують геноцид чи голодомор, хоча 100% таку картинку покажуть російські ЗМІ», – підкреслив А. Щекун.

Відео: