Рефат Чубаров: «Меджліс планує відкрити своє представництво в Брюсселі» (відео)

Заборона діяльності Меджлісу кримськотатарського народу – це заборона діяльності цілої мережі органів самоврядування кримських татар, що складається з близько 250 місцевих меджлісів, 22 регіональних і  Меджлісу кримськотатарського  народу до складу якого входить 33 людини. Загалом у цій структурі налічується майже до двох тисяч людей чия діяльність окупаційною владою може бути визнана екстремістською. Про це під час роботи  міжнародної конференція «Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці» сказав Рефат Чубаров, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Коментуючи події, які розгортаються навколо Меджлісу в окупованому Криму, народний обранець також заначив, що окупанти прагнуть відокремити орган самоврядування кримських татар від самого народу. «Натомість в Криму створять організації клони і таким чином будуть намагатися максимально закрити дорогу Меджлісу до прямої взаємодії з власним народом», – констатував очільник Меджлісу.

Він також повідомив, що на сьогоднішній день Меджліс де-факто переніс свою діяльність по всім основним напрямкам на материкову Україну. «Ми маємо представництво меджлісу в Києві, Херсоні і зараз працюємо над відкриттям представництва меджлісу в Брюсселі», – повідомив Рефат Чубаров.

Нагадаємо, що «прокуратура» Криму направила до так званого Верховного суду Криму позов щодо  заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові. Чергове засідання відбудеться 17 березня.  Керівники Меджлісу прогнозують, що, швидше за все, суд задовольнить вимоги прокуратури.

SHARE