У Херсоні відбудеться презентація громадської приймальні з надання правової допомоги кримчанам

28 квітня 2017 року, о 13:00 в прес-клубі «Новий день» (м. Херсон, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція з приводу відкриття в Херсоні спеціалізованої громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму. Про це повідомляється на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини.

“На прес-конференції юристи розкажуть про те, з якими питаннями до приймальні можна звертатися по допомогу, про основні напрямки діяльності, досягнуті успіхи та подальші плани, а також актуальні проблеми законодавчого врегулювання щодо окупованих територій”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Українська Гельсінська спілка з прав людини є засновником широкої мережі громадських приймалень, які діють майже в усіх областях України. Ще 2014 року в Києві цією інституцією було  створено  спеціалізовану приймальня, яка займається виключно питаннями, пов’язаними з окупацією Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та захистом прав мешканців Криму. На сьогоднішній день ця приймальні досить успішно працює. Її юристи надають первинну та вторинну правову допомогу, захищають права та інтереси кримчан у судах. Для того, щоб юридична допомога стала доступнішою для жителів півострову в 2017 році УГСПЛ започаткувала роботу подібної приймальні в Херсоні.

SHARE