Глава МЗС висловився щодо створення міжнародної платформи для просування питання деокупації Криму

Глава МЗС України Павло Клімкін в своєму виступі на заході, присвяченому ситуації з правами людини в окупованому Криму, наголосив на важливості подальшої консолідації міжнародних зусиль з метою припинення російської агресії проти України і деокупацію Криму. Одним з таких кроків він назвав заплановане в найближчі дні прийняття чергової резолюції Генеральної Асамблеї ООН “Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь”. Повідомляється на сайті видання Інтерфакс .

Іншим напрямком діяльності міжнародної спільноти, на думку очільника дипломатичного відомства, могла б стати запропонована Україною міжнародна платформа, яка сприяла б просуванню цілей деокупацію Криму.

У повідомленні зазначається, що представники європейських країн, США та Канади висловили підтримку і солідарність з громадянами, які проживають в Криму в умовах російської окупації, і налаштованість на продовження спільних зусиль для деокупацію Криму.

Також на цьому заході розглядалася тема українських політичних в’язнів, незаконно позбавлених волі російською владою як на території окупованого Криму, так і в Росії. Присутні відзначили важливість інформування широкої аудиторії за кордоном про утримуваних за ґратами українців і посилення політичного тиску на РФ.

SHARE