Приходь на захід та підтримай українських політв’язнів Кремля

27 липня о 19.00 в кафе “Піца Ветерано” ( м.Києв, вул.Софіївська, будинок 8), за ініціативи радника Міністра Закордонних Справ України з питань політв’язнів Геннадія Афанасьєва та громадської організації “Євромайдан-Крим”, відбудеться зустріч з колишніми політв’язнями та полоненими московського режиму, волонтерами та ветеранами війни з Російськими військами на Сході України. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук.

У повідомленні зазначається, що з моменту початку окупації Криму та війні на Сході України понад 48 наших громадян стали заручниками Російської Федерації. Вони безпідставно утримуються в російських тюрмах, дехто навіть вже був засуджений за необгрунтованими звинуваченнями до позбавлення волі на десятки років.

«Українські політв’язні в Росії не мають належної фінансової підтримки. Наш громадянський обов`язок – морально та фінансово підтримати їх! Ми повинні постійно актуалізувати питання про визволення українськіх політв’язнів», – наголошують організатори заходу.

Під час зустрічі відбудеться аукціон-продаж ексклюзивних вишитих картин ручної роботи української майстрині. Кошти від продажу лотів будуть використані на фінансову підтримки громадян України, які перебувають за гратами в російських тюрмах.

«Кожен український політв’язень напередодні Дня Незалежності України отримає передачу, яка буде містити, в тому числі, і подарунки з Батьківщини, що символізують нашу Державу та будуть постійно підтримувати наших бранців у російському полоні. Політв’язням, що сповідують іслам, також будуть передані курдюк, чорний тмін, сівак та інші речі, які згідно Корану допоможуть їм залишатися вірними собі та мужньо перенести це випробування духу», –  запевняють організатори.

SHARE