Прокуратура Криму розпочала провадження за фактом злочину вчиненою «Радою міністрів»

Прокуратурою автономії за результатами проведеного моніторингу засобів масової інформації, у тому числі мережі «Інтернет», виявлено факт скоєння службовими особами незаконно утвореного на території анексованого півострову Крим органу – «Ради міністрів Республіки Крим» злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

«Установлено, що 08.12.2015 «Радою міністрів Республіки Крим» прийнято розпорядження, яким на аукціон виставлено 36,5 га виноградників,  розташованих в районі смт. Гурзуф (Велика Ялта). Початкова ціна складає 149,7 млн. руб. Таким чином, посадові особи незаконно утвореного органу – так званої «Ради міністрів Республіки Крим» – заволоділи майном, яке належить державі Україна в особливо великих розмірах з метою подальшого його відчуження у власних інтересах чи інтересах третіх осіб»,- вказано у повідомленні.

За вказаним фактом прокуратурою АР Крим 09.12.2015 розпочато кримінальне провадження, матеріали якого відповідно до ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» направлено до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.