Зрадив присязі на вірність народу України: обвинувальний акт скеровано до суду

Judge hammer and documents

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ще одного судді, який перейшов на службу до окупаційних судових органів.

Слідством встановлено, що громадянин України, будучи суддею Сакського міськрайонного суду АР Крим, після окупації півострова у 2014 році: зрадив присязі на вірність народу України, перейшовши на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта; брав безпосередню участь у формуванні та організації роботи окупаційних судів сприяючи таким чином окупації півострова, забезпечуючи становлення і зміцнення окупаційної адміністрації та надаючи допомогу Російській Федерації в проведенні підривної діяльності проти України; у складі незаконно створеного «Сакського районного суду Республіки Крим Російській Федерації» ухвалював «судові рішення» у справах за російським законодавством.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Про це йдеться в повідомленні прокуратури АР Крим.

SHARE