Євпаторія зустріла Благодатний Вогонь (фото, відео)

Парафіяни храму Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього УПЦ КП, що в Євпаторії, першими зустріли Благодатний Вогонь. Привіз його туди Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Цей символ воскресіння Господнього був переданий владиці  головою Херсонської обласної державної  адміністрації Андрієм Гордєєвим.

«Сьогодні, у Великдень, Благодатний Вогонь у руках Високопреосвящейнішого Архієпископа Климента перетнув адмінмежу з окупованим Кримом. Таким чином, ми передали не просто вогонь, а нашу надію на те, що скоро Україна відновить свої кордони. Тож нехай він опалить гнів, ненависть і все, що зараз розділяє нас і нашу державу на частини. Христос Воскрес!», – сказав очильник області.

Довідково: Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ’ї назва вогню у великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. Церемонія проводиться у Велику суботу спільно грецьким Єрусалимським православним патріархатом та єрусалимським патріархатом Вірменської апостольської церкви. Винесення Благодатного Вогню символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскресіння Господа.

 

Перетин владикою адмінкордону між Кримом та Херсонською областю з Благодатним Вогнем: відео

SHARE