Обвинувальний акт щодо депутата-зрадника кримського парламенту направлений до суду

Прокуратурою Автономної Республіки Крим направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України. За державну зраду обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років. Про це йдеться на сайті відомства.

«У ході розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 року вказаний депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим надав допомогу та сприяв окупації Криму. Зокрема, за його безпосередньої участі незаконно прийнято ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення «Республіка Крим», – зазначають у прес-службі.

У прокуратурі наголосили на тому, що на даний час до судів скеровано 59 обвинувальних актів відносно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та 7 обвинувальних актів відносно колишніх депутатів Севастопольської міської ради.

SHARE