МЗС висловило протест щодо подовження арешту кримчанину Балуху

Мар’яна Беца, речниця дипломатичного відомства України, на своїй сторінці у Twitter повідомила, що МЗС протестує проти рішення кримського «суду», який подовжив арешт проукраїнського активіста Володимира Балуха до 16 січня 2018 року.

«Незаконний суд, незаконне рішення. Боїться окупаційна влада українських патріотів. Висловлюємо протест і вимагаємо звільнити Володимира Балуха», – написала вона.

Нагадаємо, що Володимира Балуха окупаційна влада почала активно переслідувати два роки назад за його проукраїнську позицію, яку він не боявся висловлювати відкрито: над його будинком в кримському селі Серебрянка Роздольненського району весь час майорів український прапор,  а наприкінці минулого року на його будинку з’явилась табличка з написом – вулиця Небесної Сотні. На той момент він вже мав проблеми з «правоохоронними органами» —  отримував адміністративні покарання від окупаційного режиму. За «Небесну Сотню» в будинку кримчанина провели черговий обшук, під час якого нібито «знайшли» патрони та тротилові шашки. За гратами Володимир знаходиться з 12 грудня 2016 року.

SHARE