«Суд» в Криму скоротив активісту Балуху термін перебування під вартою

29 листопада «Верховний суд» Криму задовольнив скаргу адвоката проукраїнського активіста Володимира Балуха, скасувавши рішення «судді» Олени Тадеєвої про перебування обвинуваченого за гратами до 16 січня 2018 року. Повідомляє Кримська правозахисна група. Тепер, згідно з новим рішенням, кримчанин знаходитиметься у СІЗО до 4 грудня 2017 року.

Правозахисники наголошують, що справа  проти активіста є нічим іншим, як політичним переслідуванням за проукраїнську позицію.

Нагадаємо, що Володимира Балуха окупаційна влада почала активно переслідувати два роки назад за його проукраїнську позицію, яку він не боявся висловлювати відкрито: над його будинком в кримському селі Серебрянка Роздольненського району весь час майорів український прапор,  а наприкінці минулого року на його будинку з’явилась табличка з написом – вулиця Небесної Сотні. На той момент він вже мав проблеми з «правоохоронними органами» —  отримував адміністративні покарання від окупаційного режиму. За «Небесну Сотню» в будинку кримчанина провели черговий обшук, під час якого нібито «знайшли» патрони та тротилові шашки. За гратами Володимир знаходиться з 12 грудня 2016 року.

SHARE