Учнів та студентів  запрошують прийняти участь у ХІV Всекримському конкурсі присвяченому Лесі Українці

Організатори ІІІ Всеукраїнського (ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, запрошують учнів та студентів прийняти участь у творчому змаганні.  Електронні заявки та конкурсні роботи необхідно надіслати до 18 лютого 2018 року.

До участі у творчому змагання запрошуються учні 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності у тому числі учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, діти з обмеженими можливостями, та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал».

Нагадаємо, що конкурс був започаткований в Криму у 2004 році. Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті з ініціативи Управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації, Севастопольського міського гуманітарного університету, Громадського комітету “Український Севастополь” (координатор – Микола Владзімірський), а Регіональні (відбіркові) етапи конкурсних змагань були проведені Всекримським товариством зв’язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ»), колективом загальноосвітньої школи №29 м. Сімферополя та Ялтинським музеєм Лесі Українки.

Спочатку в ньому взяло участь декілька десятків дітей. Та з кожним роком зростали популярність, кількісний і якісний рівень конкурсу, розширювалася його географія. До кримчан з різних районів півострова приєднувалися й представники Києва, Одеси, Львова, Глухова, Луганська, Івано-Франківська, Коломиї, Волині.

Заповнити заявку та ознайомитися з положенням конкурсу можна за посиланням:  Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» 

SHARE