Аншлаг в «кримських судах»: понад 70 справ проти кримських  активістів, справи   Миколи Семени  та «26 лютого» (оновлено)

18 грудня в різних районах окупованого Криму відбулися «судові засідання», де була визначена міра покарання для людей, які 14 жовтня вийшли на одиночні пікети, протестуючи проти цькування кримських татар за національною ознакою та безкінечних обвинувачень у тероризмі.

Як повідомляє «Кримська солідарність» на своїй сторінці у Фейсбук    розгляд справ відбувався у Сімферополі, Білогірську, Алушті, Красногвардійську, Кіровському, Судаку, Советському. “65 засідань відбулося і всім особам, на яких завели адміністративну справу, винесено обвинувальний вирок і призначені штрафи: 5 осіб оштрафовано на 15000 рублів, 60 осіб  – на 10000 рублів. Загальна сума штрафів складає  – 675 000 рублів”, – йдеться у коментарі громадської ініціативи, і додається, що судові засідання ще тривають, адже 10 засідань перенесені на інші дати, а 5 повренули на доопрацювання в поліцію.

Також  вчораі відбулося засідання у «Верховному суді Криму» по справі журналіста Миколи Семени, а в «Центральному суді»  по справі «26 лютого».

Миколі Семені пом’якшили вирок в частині додаткового покарання, зменшивши строк заборони займатися публічною діяльністю з трьох років до двох.

SHARE