У Дніпрі затримали представника «кримської самооборони»

Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі,  за фактом незаконних дій громадянина, який будучи учасником збройного формування так званої «Самооборони Криму», з метою зміни меж території та державного кордону України, на початку березня 2014 року надав іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Як зазначили у прокуратурі АРК в ході досудового розслідування представнику воєнізованого незаконного формування  було повідомлено про підозру щодо вчинення злочину, передбачено ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України, та оголошено в розшук.

«На виконання рішення  слідчого судді 15 грудня громадянина затримано у місті Дніпро та доставлено до Приморського районного суду м. Одеси, де … 18 грудня підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без можливості внесення застави. На даний час досудове розслідування триває», – повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

SHARE