Благодатний Вогонь торує шлях  кримськими містами та селами (фото)

Благодатний Вогонь, привезений Архієпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ КП Климентом з Херсонщини, продовжує свій шлях Кримським півостровом.

Після святкового богослужіння  та передачі Вогню  парафіянам храму Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, що в Євпаторії, владика відвідав матір українського політв’язня Володимира Балуха у селі Серебрянка.

А вчора, 10 квітня, архієпископ привіз Благодатний Вогонь до Севастополя, де передав його архімандриту Макарію, який є  найстаршим священнослужителем Кримської єпархії УПЦ КП і водночас її духівником. 

Довідково: Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ’ї назва вогню у великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. Церемонія проводиться у Велику суботу спільно грецьким Єрусалимським православним патріархатом та єрусалимським патріархатом Вірменської апостольської церкви. Винесення Благодатного Вогню символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскресіння Господа.

Читати по темі: Євпаторія зустріла Благодатний Вогонь (фото, відео)

SHARE