«Сила права» пропонує долучитися до створення програми де-окупації Криму та Донбасу

Всеукраїнський громадський рух «Сила права» створив Центр деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій.  В правозахисній організації зазначають, що до створення майданчика для вироблення Програми повернення тимчасово втрачених територій їх спонукало небажання  та нездатність діючої влади розробити програми де-окупації та реінтеграції цих територій.

«Наше завдання запропонувати українським громадянам і світовій спільноті Програму де-окупацію Криму і Донбасу, засновану на невійськових методах… , а також Програму реінтеграції Криму та Донбасу, які зазнали тимчасової окупації», – наголошують у громадському русі.

На сторінці Центу всі зацікавлені можуть долучитися до обговорення програм. Перелік тем для громадського обговорення, який постійно доповнюється, можна переглянути за посиланням http://bit.ly/2zUBAzc. А пропозиції за тематичними блоками, питання і запропоновані рішення можна сформулювати в обговоренні по кожному з блоків, запропонованих нижче або ж надіслати на адресу: crimeadonbass@sila-prava.org.

Як наголошують в громадській організації, за підсумками обговорення кожного блоку питань будуть готуватися проекти відповідних законів, підзаконних актів та програм діяльності органів влади, з якими можна буде ознайомитися  на сторінці Центру у Фейсбук. Наразі відбувається публічне обговорення двох блоків програми: «Врегулювання статусу іноземців, які мешкали на території Криму та ОРДЛО» та «Врегулювання питань громадянства в Криму».

SHARE