Для кримчан запровадили додаткові онлайн послуги

Державне агентство з питань електронного урядування України додатково запровадило ряд послуг, що на сьогодні можуть отримати онлайн і громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Про це повідомляється на сайті Представництва Президента України в АР Крим.

Державна реєстрація актів цивільного стану

На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» мешканці Кримського півострова можуть записатися на прийом до відділів ДРАЦС, що розташовані на материковій частині України у зручний для себе час, задати питання в онлайн режимі, а також подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Отримання інформації загального характеру

На порталі «Кабінет електронних сервісів» стала доступна послуга зустрічі з державними особами у форматі відеоконференції. Також є система пошуку законодавчих документів, база зразків (шаблонів) документів (договори, заяви, юридичні документи та інше).

Електронний суд

На порталі «Судова влада України» доступна інформація щодо стану розгляду судових справ, є можливість надіслати процесуальні документи електронною поштою учасникам судового процесу та судові повістки.

Також онлайн доступна інформація про Єдиний державний реєстр судових рішень, оприлюднення відомостей у справах про банкрутство, електронна торгівля – проведення онлайн аукціонів з продажу арештованого майна на поталі «СЕТАМ».

Інші державні реєстри

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно: отримання інформаційної довідки; відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно; попередня подача заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Реєстр громадських об’єднань,  державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності, єдиний реєстр громадських формувань, єдиний реєстр арбітражних керуючих, єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб’єктів владних повноважень. 

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру

Послуга дає можливість отримати витяг про наявну реєстрацію земельних ділянок, незалежно від місця перебування особи. Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, що розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

SHARE