Андрій Щекун: «Звертаюсь до міжнародної спільноти – не будьте байдужими!» (відео)

2 червня на Майдані Незалежності відбулась акція на підтримку політв’язня Кремля Олега Сенцова. Під час заходу кримчани-переселенці записали відео-звернення, яке адресували, в першу чергу, українцям, що проживають за межами держави. Адже наразі є дуже важливим об’єднання та активність міжнародної спільноти навколо Олега Сенцова та інших бранців Кремля, які оголосили голодування.

«Сьогодні багато людей прийшли на акцію, бо нас сколихнув своїм голодуванням Олег Сенцов, але бажано щоб такі заходи робились людьми у різних точках, регіонах будь-якої країни світу. Прошу, виходьте на вулиці, ідіть до органів влади своїх країн, щоб вони не один раз на рік згадували про тимчасово окупований Криму, про політв’язнів Криму. Треба щоб це мало системний характер і це питання стояло на порядку денному щоденно», – сказав, звертаючись до українців за кордоном, Андрій Щекун – координатор руху «Євромайдан-Крим» у 2013-2014 рр.

Станом на третє червня 2018 року Володимир Балух голодує у Сімферопольському СІЗО 77 днів, Олег Сенцов в Росії – 21 день, Олександр Кольченко в Росї – 4 дні, Олександр Шумков – 11 днів….

«Ми прагнемо справедливості для невинних людей, яких звинуватили у тероризмі, бо вони засудили терористичну державу – агресора, яка силою окупувала їх батьківщину. Будь ласка, допоможіть нам протистояти цій жорстокій несправедливості», – Анна Захарова, учасниця руху «Євромайдан-Крим», переселенка.

Звернення до українців за кордоном від кримчан (відео): https://www.facebook.com/anna.zakharova.1840/videos/10156431840279594/?sk=wall

SHARE