Владика Климент провів молебень у будинку Володимира Балуха

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент приїхав до будинку матері Володимира Балуха, аби разом помолитися за українського активіста перед початком судилища.

«У хаті провів молебень – прочитав псалми, Володимира помазав освяченим маслом і благословив», –  розповів владика Климент ІА «Голос Криму», і додав, що Володимир тримається мужньо, він знаходиться в хорошому настрої. Єдине, що йому болить – це стан мами, адже вона дуже ослаблена – сильно хворіє.

Владика також додав, що всі, хто приїхав сьогодні підтримати українського активіста розуміють, що вирок буде не на його користь.  Наразі всі чекають на судових приставів, які повинні доправити Володимира до суду.

“Володимир всім дякує за підтримку. Вона для нього дуже важлива”, – сказав архієпископ.

Нагадаємо, що сьогодні о 14.00 «Роздольненський районний суд» оголосить вирок у справі Володимира Балуха, який для багатьох став прикладом мирного спротиву окупації Криму.

Для українського активіста «прокурор» Дмитро Корольов вимагає покарання у вигляді 5 років та 1 місяця позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії-поселенні, а також оплату штрафу в розмірі 20 тисяч рублів. Повідомляє Кримська правозахисна група.

Фото зі  сторінки Фейсбук Валерій Балаян

SHARE