Прийди на акцію і підтримай український Крим, підтримай Володимира Балуха!

Кримська правозахисна група та Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» закликають усіх не байдужих долучитися до акції на підтримку Володимира Балуха.

«8 грудня минає рік, як у Криму перебуває у неволі українець Володимир Балух. Окупаційна влада не змогла змусити активіста зняти прапор України та табличку “вулиця Героїв Небесної сотні” з його будинку у кримському селі. Тому сфабрикувала проти нього справу і 8 грудня 2016 року незаконно заарештувала кримчанина. Майже рік Володимир перебував у СІЗО. 1 грудня 2017 року адвокати добилися для нього домашнього арешту, але Володимиру заборонили виходити з дому, спілкуватися з дружиною, читати листи, користуватися Інтернетом та телефоном. Він не може пройти медичне обстеження для лікування хвороб серця, спини та нирок, що стали наслідком перебування у СІЗО. Політично мотивована кримінальна справа проти нього триває, йому загрожує до 4 років позбавлення волі», – йдеться у повідомленні організаторів заходу.

Початок акції в п’ятницю 8 грудня о 12.00 на мосту біля Жовтневого палацу (Алея Героїв Небесної Сотні 2, або Інститутська 1 на мосту між ТЦ Глобус та Жовтневим палацом).

SHARE