“Суд” в Криму відпустив Володимира Балуха   під домашній арешт, але боротьба триває…  

1 грудня «Роздольненський районний суд» в Криму прийняв рішення відпустити проукраїнського активіста Володимира Балуха до дому прямо із залу суду. Повідомляє Кримська правозахисна група.

«Про зміну запобіжного заходу для Володимира  з  ув’язнення на домашній арешт клопотав прокурор. Кримчанин перебуватиме під домашнім арештом наступні два місяці», – зазначили в організації.

Але як зазначає керівник КПГ Ольга Скрипник боротьба за подальшу долю Володимира триває , адже сфабрикована проти нього кримінальна справа не закрита.

Нагадаємо, що Володимира Балуха окупаційна влада почала активно переслідувати два роки назад за його проукраїнську позицію, яку він не боявся висловлювати відкрито: над його будинком в кримському селі Серебрянка Роздольненського району весь час майорів український прапор,  а наприкінці минулого року на його будинку з’явилась табличка з написом – вулиця Небесної Сотні. На той момент він вже мав проблеми з «правоохоронними органами» —  отримував адміністративні покарання від окупаційного режиму. За «Небесну Сотню» в будинку кримчанина провели черговий обшук, під час якого нібито «знайшли» патрони та тротилові шашки. За гратами Володимир знаходиться з 8 грудня 2016 року.

SHARE