У «Кримському домі» презентують книгу про Номана Челебіджіхана

18 грудня о 16.00  у «Кримському домі» (Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9) відбудеться презентація книги  Юнуса Кандима «Не заросте травою поле бою…» про національного і духовного лідера кримських татар у 1917 році Номана Челебіджіхана. Також в рамках заходу буде проведено публічний діалог про роль видатного діяча  в історії кримськотатарського народу, про українсько-кримськотатарські відносини у період війн і революцій. Повідомляє прес-служба Таврійської гуманітарної платформи.

«Вперше україномовному читачеві пропонується книга, в якій представлена широка панорама життя і творчості одного з провідних діячів кримськотатарської історії, першого демократично обраного Таврійського муфтія, голови Тимчасового Кримсько-мусульманського виконавчого комітету у 1917 р. і Кримськотатарського національного уряду в 1917–1918 рр., письменника, поета, автора національного гімну», – йдеться у повідомлення організаторів заходу.

До участі в заході запрошуються як науковці, так і всі шанувальники історії Криму та України загалом. Вхід на презентацію вільний. Захід організовано Таврійською гуманітарною платформою та  Українським центром ісламознавчих досліджень.

SHARE