Розпочалася вступна кампанія для дітей з тимчасово окупованого Криму (інфографіка)

4 червня розпочали свою роботу Освітні центри «Крим – Україна», практично ця подія і є початком вступної кампанії за спрощеною процедурою для абітурієнтів та абітурієнток з анексованого Криму.

З початку окупації Кримського півострова Російською Федерацією для дітей з тимчасово окупованого Криму виникли проблеми, які заважали їм реалізовувати свої права в освітній сфері. І в першу чергу в можливості вступати до українських вищих навчальних закладів. Для вирішення цієї проблеми в Україні був створений унікальний механізм, який дозволяє учням та ученицям зі шкіл тимчасово окупованого Криму вступати в українські вищі навчальні заклади без складання Зовнішнього Незалежного Оцінювання та атестату. Для цього потрібно скласти всього три екзамени – з української мови, історії України та профільного екзамену в спеціально створених Освітніх центрах «Крим – Україна».

Освітні центри «Крим – Україна» почали роботу на базі 35 найкращих вищих навчальних закладів України. У цьому році для кримчан виділено біля 3000 бюджетних місця (так звана Квота-2).

(натисніть на зображення, щоб збільшити його)

Інформація підготовлена ЦГП “Альменда”

SHARE